MON na FB i Twiterze MON na Facebook MON na Twitterze MON na G+
MON na YouTube MON na FlickR
Aktualności

Pożegnanie z resortem i nowe wyzwania
2012-05-31

"Praca w ministerstwie obrony była dla mnie bardzo ważnym doświadczeniem zawodowym" - powiedział Marcin Idzik, który dziś pożegnał się ze stanowiskiem.

            
Od listopada 2009 roku był on podsekretarzem stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej. Odpowiadał za uzbrojenie i modernizację wojska.
      
Na specjalnej uroczystości Marcina Idzika pożegnał minister obrony  narodowej Tomasz Siemoniak. Szef MON podziękował mu za pracę na rzecz wojska i odznaczył złotym medalem "Za zasługi dla obronności kraju". Minister wręczył też odchodzącemu wiceszefowi obrony specjalną, osobistą pamiątkę - szablę.
      
W uroczystości pożegnania Marcina Idzika uczestniczyli także m.in.: wiceszefowie MON Czesław Mroczek i Zbigniew Włosowicz oraz szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego generał Mieczysław Cieniuch.
      
"Dziękuję Panu za pracę, ale chcę jednocześnie pogratulować wysokiego i odpowiedzialnego stanowiska w spółce skarbu państwa" - powiedział minister Siemoniak.

1 czerwca 2012 roku Marcin Idzik obejmie stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za obszar sprzedaży i zakupów w spółce BUMAR.
      
Szef MON nie wyznaczył jeszcze następcy Marcina Idzika.
      

MON-FB
MON-Tweet